TOP Akce - 10 %

Záclonová kolejnička Forest ALU DS

Od 464,64 Kč   419 Kč / m

Forest ALU DS je ta nejhezčí kolejnička, kterou u nás můžete koupit. Nejen, že je pěkná, ale má i perfektní vlastnosti a záruku 10 let. Vyřešené detaily uchycení, jednoduchý a čistý profil dokonale zapadnou do každé místnosti.

Výrobce:

Záclonová kolejnička Linea ALU 100

Od 249 Kč / m

Nejprodávanější hliníková kolejnička pro záclony, která je zároveň za nejlepší cenu. Ideální pro použití v každé domácnosti pro zavěšení záclon. Na výběr z kluzných i kolečkových jezdců. Jednoduchá montáž s širokou nabídkou možností uchycení.

Výrobce:

Andrea ø 16 mm / profil / jednořadá sestava

Od 623 Kč / m

Výrobce:

Záclonová kolejnička Forest ALU CS

Od 524 Kč / m

Velmi kvalitní záclonová kolejnice určená pro náročná řešení, jako jsou hotely, restaurace nebo kavárny. Zesílený profil garantuje mimořádnou nosnost. Minimalistický design pak zaručuje, že se hodí všude.

Výrobce:

Záclonová kolejnička Forest ALU KS SDK

Od 375 Kč / m

Záclonová kolejnička pro montáž do sadrokartonu s vysokou kluzností a desetiletou zárukou. Má všechny výborné vlastnosti nejprodávanější kolejničky od Forestu ALU KS. Jednoduchá a přesná montáž.

Výrobce:

Andrea ø 16 mm / profil / dvouřadá sestava

Od 1 330 Kč / m

Výrobce:

Motorová kolejnice Forest ALU MRS

Od 4 633 Kč / m

Motorová kolejnice v dekorativním tyčovém provedení: Vhodné pro funkcionalistické interiéry a historické prostory. K dispozici jsou obě řady motorů - jak více "smart" Shuttle, tak tradiční systém FMS.

Výrobce:

Monika ø 20 mm / profil / jednořadá sestava

Od 1 090 Kč / m

Výrobce:

Záclonová kolejnička Forest ALU CKS

Od 650 Kč / m

Mladší a menší sestra kolejničky Forest ALU CCS. Využívá všechny výhody nejprodávanějšího modelu ALU KS a navíc má přidané ovládání provázkem, což se hodí pro symetrické zatahování látky (jako opona v divadle). Vhodné také pro šikmé stropy.

Výrobce:

Záclonová kolejnička Forest ALU CCS

Od 759 Kč / m

V Holandsku vzali nejspolehlivější kolejničku do náročných provozů, jako jsou hotely a restaurace, a přidali do ní provázkový systém pro ovládání těžších závěsů. Navíc lze použít všechny systémy pro uchycení od Forestu.

Výrobce:

Kloub pro motorový závěs Shuttle

1 536,00 Kč

Rohový kloub, určený pro motorové kolejnice Forest FMS (Shuttle L, Shuttle M) pro montáž závěsů do šikmých stropů. Díky tomuto kloubu zakryjete motor i v šikmině.

Výrobce:

Monika ø 20 mm / profil / dvouřadá sestava

Od 1 090 Kč / m

Výrobce:

Tereza ø 20 mm / profil / jednořadá sestava

Od 790 Kč / m

Výrobce:

Záclonová kolejnička Forest ALU FES

Od 1 301 Kč / m

Speciální kolejnice se systémem Easyfold pro vytvoření přesného zvlnění závěsů. Nemusíte řešit řasící stuhu - vznikne geometricky přesný sklad. Ideální i pro hotely a restaurace. Systém na suchý zip je velmi praktický.

Výrobce:

Tereza ø 20 mm / profil / dvouřadá sestava

Od 1 090 Kč / m

Výrobce:

Nevybrali jste si v e-shopu? Podívejte se na stínění na míru:

Kód kategorie: 15