TOP
Ovládání dotykem Nejprodávanější do bytů Max 7 m Ultratichý

Forest ALU SHUTTLE L

Motorová kolejnice pro závěsy
Od 4 124 Kč / m

Motorový pohon pro závěsu Forest Shuttle L je díky nové konstrukci motoru ještě tišší a navíc velmi rychlý - až 17cm / s. K dokonalé pohodě doma přispívá i ovládání zatáhnutím za závěs nebo možnost napojení na mobilní aplikaci.

Výrobce:
TOP Akce - 9 %
Top design Nejprodávanější do bytů

Forest DS

Od 607,42 Kč   552 Kč / m

Forest ALU DS je ta nejhezčí kolejnička, kterou u nás můžete koupit. Nejen, že je pěkná, ale má i perfektní vlastnosti a záruku 10 let. Vyřešené detaily uchycení, jednoduchý a čistý profil dokonale zapadnou do každé místnosti.

Výrobce:
Nerez Profilovaná garnýž Průměr 16 mm Max 6 m

Andrea ø 16 mm / profil / jednořadá sestava

Od 623 Kč / m

Výrobce:
Velmi jednoduchá montáž Max 6 m

Linea 400

Od 457 Kč / m

Jednoduchá, levná, spolehlivá, vyzkoušená, to je tahle klasika do bytů. Tradiční hranatý vzhled nepodléhá módním vlivům a zaručuje nenápadnost na stropě i za 20 let. Má jednu obrovskou výhodu - montáž zabere polovinu času a nemusíte řešit rozteč závěsů a záclon.

Výrobce:
Max 6 m Montáž do SDK

Forest KS SDK

Od 549 Kč / m

Záclonová kolejnička pro montáž do sadrokartonu s vysokou kluzností a desetiletou zárukou. Má všechny výborné vlastnosti nejprodávanější kolejničky od Forestu ALU KS. Jednoduchá a přesná montáž.

Výrobce:
Nerez Profilovaná garnýž Průměr 16 mm Max 6 m

Andrea ø 16 mm / profil / dvouřadá sestava

Od 1 330 Kč / m

Výrobce:
Akce - 12 %
Novinka 2021 Bílá i Elox

Linea Medea

Od 556,6 Kč   490 Kč / m

Dvojkolejnička, kterou jsme si sami navrhli na základě roků strávených na montážích a ve výrobě. Chtěli jsme jednoduchou kolejničku s hranatým nadčasovým vzhledem, která se dobře montuje a hodí se do každého bytu a je spolehlivá. Úkol splněn.

Výrobce:
Top design

Forest ALU MRS

Motorová kolejnice pro závěsy
Od 4 633 Kč / m

Motorová kolejnice v dekorativním tyčovém provedení: Vhodné pro funkcionalistické interiéry a historické prostory. K dispozici jsou obě řady motorů - jak více "smart" Shuttle, tak tradiční systém FMS.

Výrobce:
Nerez Profilovaná garnýž Průměr 20 mm Max 6 m

Monika ø 20 mm / profil / jednořadá sestava

Od 1 090 Kč / m

Výrobce:
Velmi jednoduchá montáž Max 6 m

Linea 450

Od 464 Kč / m

Trend roku 2021 jsou krycí čela pro zakrytí horního řasení závěsů a záclon. U nás je řešením tato dvojkolejnice ze spojeného profilu s designovým krycím čelem. Dá se jednoduše doplnit o LED osvětlení. Navíc těmto ladným křivkám se nedá odolat!

Výrobce:
Max 6 m

Forest MCS 2-3

Od 1 213 Kč / m

Pak se ale dalo pár chytrých hlav dohromady. Čistý design od Forestu a technická dokonalost. Profil má všechny výhody systémů Forest (vysoká kvalita, kluznost), ale kotví se nejjednodušeji ze všech. Můžete si vybrat z provedení se dvěmi nebo třemi kolejnicemi.

Výrobce:
Pro Shuttle L Pro Shuttle M

Kloub pro motorový závěs Shuttle

1 536,00 Kč

Rohový kloub, určený pro motorové kolejnice Forest FMS (Shuttle L, Shuttle M) pro montáž závěsů do šikmých stropů. Díky tomuto kloubu zakryjete motor i v šikmině.

Výrobce:
Nerez Profilovaná garnýž Max 6 m Průměr 20 mm

Monika ø 20 mm / profil / dvouřadá sestava

Od 1 090 Kč / m

Výrobce:
Hotely a firmy Max 6,1 m

Forest CS

Od 524 Kč / m

Velmi kvalitní záclonová kolejnice určená pro náročná řešení, jako jsou hotely, restaurace nebo kavárny. Zesílený profil garantuje mimořádnou nosnost. Minimalistický design pak zaručuje, že se hodí všude.

Výrobce:
Hotely a firmy Max 6,1 m Ovládání provázkem

Forest CKS

Od 650 Kč / m

Mladší a menší sestra kolejničky Forest ALU CCS. Využívá všechny výhody nejprodávanějšího modelu ALU KS a navíc má přidané ovládání provázkem, což se hodí pro symetrické zatahování látky (jako opona v divadle). Vhodné také pro šikmé stropy.

Výrobce:

Nevybrali jste si v e-shopu? Podívejte se na stínění na míru:

Kód kategorie: 15