Nerez Profilovaná garnýž Průměr 20 mm Max 6 m

Modena / 20 mm profil / jednořadá sestava

Od 1 090 Kč / m

Výrobce:
Montáž do SDK Max 6 m

Linea 600

Naše výroba - téměř identická jako Forest KS SDK, nicméně se standardní (avšak pořád dobrou) kluzností. Vyrobená ve Španělsku, žádný východ, dostatečně pevný a kvalitní hliník. Hlavní výhodou je příznivá cena a snadná montáž.

Od 294 Kč / m

Výrobce:
Montáž do SDK Max 6 m

Linea 620

U Forestu zatím není dostupná dvojkolejnice, takže Linea 620 je ideální řešení, pokud chcete opravdu jednoduchou montáž pro záclonu i závěs v jedné řadě v předem definované rozteči. Pokud máte rádi propracované detaily, bude se hodit skryté uchycení.

Od 874 Kč / m

Výrobce:
Max 7 m

Forest MTS

Systém navržený speciálně pro zdravotnická zařízení a provozy náročné na hygienické požadavky. Jednoduše omyvatelný, se snadnou údržbou.

Od 0 Kč / m

Výrobce:
Hotely a firmy Zajímavý design

Forest DS XL

Designová kolejnička DS XL je zajímavým řešením pro místa, kde chcete zvýraznit vzhled záclonové kolejničky - jedná se o unikátní styl profilu, který vychází z nejoblíbenější záclonové kolejničky Forest ALU DS.

Od 1 374 Kč / m

Výrobce:
Max 7 m

Linea 7300

Nejprodávanější hliníková kolejnička pro záclony, která je zároveň za nejlepší cenu. Ideální pro použití v každé domácnosti pro zavěšení záclon. Na výběr z kluzných i kolečkových jezdců. Jednoduchá montáž s širokou nabídkou možností uchycení.

Od 248 Kč / m

Výrobce:
Skryté uchycení Max 6 m

Linea 110

Jednoduchá záclonová kolejnička z řady 100 se speciálním profilem pro skryté uchycení - díky němu nejsou zepředu vidět žádné klipy ani kryty. Symetrický design profilu kolejničky je čistý a jednoduchý - hodí se všude a je dostatečně nenápadná.

Od 284 Kč / m

Výrobce:
 Záclonová kolejnice Linea 190
Skryté uchycení Max 6 m

Linea 190

Závěsová kolejnička naší výroby s jedinečným zkoseným čelem. Díky speciálnímu designu je uchycení zepředu neviditelné a kolejnička je i tak dostatečně pevná. Nadčasový vzhled, který není úplně obvyklý, stojí určitě za úvahu.

Od 241 Kč / m

Výrobce:
Max 7 m Square design

Linea 250

Záclonová kolejnice navržená ve striktně hranatém designu, tak, aby se hodila do minimalistických interiérů i k zajímavým architektonickým řešením. Jednoduché a spolehlivé řešení pro záclony i závěsy. Kvalitní kolejnička vyrobená ve Španělsku.

Od 316 Kč / m

Výrobce:
 Záclonová kolejnice pro sádrokarton Linea 150
Max 6 m Pro SDK (viditelná)

Linea 150

Jen centimetr a půl na výšku a skryté uchycení - vhodná kombinace, pokud chcete lehkou záclonovou kolejnici na již hotový sádrokartonový strop. Vyrobeno ve Španělsku z kvalitního hliníku, v jednoduchém hranatém designu. Dostupná i v šedé a v černé.

Od 325 Kč / m

Výrobce:
 Hliníková záclonová kolejnice Linea ALU 800
Max 6 m Skryté uchycení

Linea 800

Designová záclonová kolejnice se symetrickým řezem a skrytým uchycením - pokud hledáte něco zajímavého a robustního pro závěsy nebo záclony, Linea 800 bude určitě dobrou volbou. Kolejnička je vhodná i pro dvojité provedení pro záclony i závěsy zároveň..

Od 573 Kč / m

Výrobce:
Max 6 m Pro SDK (viditelná)

Linea 850

Jednoduchá, symetrická kolejnice pro záclony nebo lehké závěsy. Hlavní výhodou je skryté uchycení a minimalistický styl lehce zaoblených hran. Ideální řešení, pokud máte SDK strop, ale už se vám nechce frézovat drážka.

Od 286 Kč / m

Výrobce:
Šití závěsů na zakázku

Šití závěsů na míru

Máme šicí dílnu a velkou nabídku hezkých závěsů. Rádi Vám vyrobíme závěsy na míru podle Vašich představ.


Nevybrali jste si v e-shopu? Podívejte se na stínění na míru:

Kód kategorie: 15