Dopřejte si bezdotykový luxus

Stejně jako u kolejnic, i u pohonů jsme při výběru sázeli na jistotu. Holandské systémy jsou nejspolehlivější na trhu a nabízejí spoustu možností instalace a ovládání.

Jsme autorizovaný prodejce značky Forest s vlastními prodejnami a mnohaletými zkušenostmi. Podívejte se na naše reference

Spolehlivost a jednoduchost

Motorové pohony pro závěsy vycházejí z klasických záclonových kolejniček Forest, které se vyznačují vysokou kvalitou a perfektním zpracováním. Ty pak pomocí zesílených řemenových pohonů pohánějí holandské motory Forest s technologií Z-Wave.

  Ultratichý Max 7m

Motorová kolejnice Forest ALU/FMS

Od 4683 Kč / m

Motorový pohon závěsů Forest ALU FMS je sázka na jistotu - spolehlivý motor s ultratichým chodem do 45 dB zajišťuje rychlost pohybu závěsu 15 cm / s. K systému FMS lze připojit všechny obvyklé systémy chytré domácnosti i designové dálkové ovladače Diamond.

Výrobce:

  Montáž do SDK Max 12 m

Motorová kolejnice Forest ALU/FMS PLUS

Od 4174 Kč / m

Potřebujete motorový pohon závěsů a máte sadrokartonové stropy? Systém Forest FMS Plus technicky vychází z modelu FMS, ale profil kolejnice je speciálně navržen pro montáž do sadrokartonu. Motor navíc můžete umístit obráceně a schovat jej tak do SDK podhledu.

Výrobce:

  Nejprodávanější do bytů Max 8 m

Motorová kolejnice Forest ALU SHUTTLE L

Od 3556 Kč / m

Motorový pohon pro závěsu Forest Shuttle L je díky nové konstrukci motoru ještě tišší a navíc velmi rychlý - až 17cm / s. K dokonalé pohodě doma přispívá i ovládání zatáhnutím za závěs nebo možnost napojení na mobilní aplikaci.

Výrobce:

 

Motorová kolejnice Forest ALU SHUTTLE M

Od 3711 Kč / m

Nosnost 70 kg / metr? Ano, opravdu, můžeme elektricky ovládat i závěsy v halách nebo speciální projekty. Díky napájení motoru 24V se velmi hodí pro firemní a hotelová řešení. A to všechno s nízkou hlučností 40 dB.

Výrobce:
Kód kategorie: 19