Záclonové kolejničky na míru = aktuální výrobní doba je přibližně týden.
Vážení zákazníci, do 9. října máme dovolenou. Výroba a příjem objednávek běží normálně. Veškeré dotazy prosím směřujte na email. Děkujeme za pochopení.

Krátký popis

Jednoduchá, levná, spolehlivá, vyzkoušená, to je tahle klasika do bytů. Tradiční hranatý vzhled nepodléhá módním vlivům a zaručuje nenápadnost na stropě i za 20 let. Má jednu obrovskou výhodu - montáž zabere polovinu času a nemusíte řešit rozteč závěsů a záclon.

Dostupnost:
U nás na skladě
Výrobce:
maker

Kolejničku Linea 400 jsme minulý rok doplnili "faceliftem" Linea Medea se skryým uchycením.

Základní vlastnosti

 • U nás tento rok nejprodávanější dvojkolejnička spolu s modelem Medea. Cenově dostupné řešení pro kvalitní hliníkovou dvojkolejnici - léty prověřená klasika.
 • Jednoduchá montáž pouze přivrtáním do stropu připravenými otvory pro vrut každých 25 cm.
 • Ideální do bytů, kolejničku můžete doplnit například dřevěným nebo hliníkovým krycím čelem (nebo si můžete rovnou pořídit systémové řešení Linea ALU 450).
 • Malý tip: do prostřední části mezi záclonou za závěsem si můžete jednoduše nalepit LED pásek.
 • Díky pevně dané rozteči záclony a závěsu nemusíte řešit vzdálenosti.
 • Nosnost 6 kg / metr / drážka.
 • Na přání vám kolejničku vyrobíme také v barvě dle vzorníku RAL K7.

Řez profilem

Průřez Linea 400

Kam se hodí?

Linea 400 se hodí do každého bytu nebo domu - je to jednoduchá a tradiční dvojkolejnička, kterou jsme namontovali do nekonečna bytů.


Montáž

Kolejničku standardně vyrábíme předvrtanou, existují ale dva způsoby uchycení:

Vrutem v prostřed profilu

Kolejnička je navrtaná každých 25 cm (pro 4 mm vrut, který je součástí dodávky). Díru po vrutu můžete zakrýt bílou krytkou (nábytkářská, není součástí balení, ale je dostupná v každém hobby marketu).

Vrutem v drážce

Menší vrut (3 mm) můžete schovat do drážky. Výhodou je, že nenarušíte celkový vzhled kolejničky hlavou vrutů, nicméně montáž vyžaduje preciznost a opatrnost, protože pokud vrtákem nebo bitem poškodíte vnitřní hranu drážky, kolejnička ztratí kluznost. Doporučujeme používat tenký vrták na malé otáčky a dlouhý bit a oboje oblepit elektikářskou izolační páskou.


Technická data

 • Nosnost: 12 kg.
 • Počet jezdců: 28 ks / m.
 • Max. délka: 6 m.
 • Doba montáže: 30 minut / běžné okno.

Obsah balení

 • Kolejnička vyrobená na milimetr přesně.
 • Koncovky.
 • Jezdci Linea v počtu 28 ks / metr.
 • Kotevní materiál (hmoždinky & vruty).


V této kategorii

Záclonová kolejnice Forest KS

Forest KS

Tato záclonová kolejnička je naše nejoblíbenější, a to díky své bezkonkurenční kvalitě a desetileté záruce. Je ideálním řešením do všech místností, především díky své nenápadnosti a možnostem ohýbání na míru. Vypadá skvěle!

Od 409 Kč / m

 

Forest DS

Forest DS je ta nejhezčí záclonová kolejnička, kterou u nás můžete koupit. Nejen, že je pěkná, ale má i perfektní kluznost je tichá a poskytujeme záruku 10 let. Vyřešené detaily uchycení, jednoduchý a čistý profil dokonale zapadnou do každé místnosti.

Od 456 Kč / m

 

Linea Medea

Dvojkolejnička, kterou jsme si sami navrhli na základě roků strávených na montážích a ve výrobě. Chtěli jsme jednoduchou kolejničku s hranatým nadčasovým vzhledem, která se dobře montuje a hodí se do každého bytu a je spolehlivá. Úkol splněn.

Od 490 Kč / m

 

Forest MCS 2-3

Pak se ale dalo pár chytrých hlav dohromady. Čistý design od Forestu a technická dokonalost. Profil má všechny výhody systémů Forest (vysoká kvalita, kluznost), ale kotví se nejjednodušeji ze všech. Můžete si vybrat z provedení se dvěmi nebo třemi kolejnicemi.

Od 1 467 Kč / m

 

Nevybrali jste si v e-shopu? Podívejte se na stínění na míru:

Kód produktu: ALU400, 801580150463, 94