Záclonové kolejničky na míru = aktuální výrobní doba je přibližně týden.
Vážení zákazníci, aktuální dodací doba je přibližně 7 pracovních dní. Pokud potřebujete znát přesný stav Vaší objednávky nebo zjistit předem dodací dobu, stačí napsat mail na svetlo@superstin.cz, nejlépe s číslem objednávky.

Průběh objednávky

Kolejničky vyrábíme na míru, takže dodací doba závisí na kapacitě výroby a objemu objednávek. Přesto se snažíme dodávat zboží co nejrychleji, ať máte co nejdříve kolejničky doma. Objednávky se skládají z několika částí:

1.) Kontrola objednávky po přijetí

Každou objednávku po zadání zkontrolujeme, jestli je technicky v pořádku a jestli máme vše potřebné. Pokud budeme mít nějaký doplňující dotaz, budeme volat. Pokud je vše v pořádku, přijde Vám mail s informací, že objednávka byla přijata.

2.) Výroba

Doba výroby závisí na počtu a rozměrech kolejnic a jejich ohybech. U standardní objednávky je doba výroby 3 - 4 pracovní dny.

3.) Expedice

Objednávky předáváme dopravci ve středu a v pátek.

4.) Doprava

V 95% případů doručuje dopravce objednávku následující pracovní den. Více v sekci doprava a platba.

Závěr: Většinou dodání trvá přibližně týden.
Pokud potřebujete objednávku vyrobit na konkrétní termín, kontaktujte nás prosím předem.
Vzhledem k výkyvům v dodávkách materiálu v této sezóně doporučujeme objednávat montáže až ve chvíli, kdy Vám pošleme potvrzení o expedici. Děkujeme za pochopení. Podle statistik stihneme vyrobit 95% objednávek do týdne, ale není nic smutnějšího, než montér bez materiálu.
Koupíme věšteckou kouli, chobotnici a dvě tuny hliníku.
Id stránky: 136