Záclonové kolejničky na míru = aktuální výrobní doba je přibližně týden.
Rádi Vám připravíme cenovou nabídku na zastínění na míru. Stačí vyplnit poptávku na konci stránky.

Jak to může vypadat?

Základní informace

Vyřeště zastínění na začátku

Nejlepší je vyřešit zastínění domu ještě před oknem. Pokud nedovolíte slunečním paprskům přejít až ke sklu, ušetříte si spoustu starostí. Sklo se totiž sluníčkem nahřívá a řešit teplo za ním je vždycky o něco náročnější.

Venkovní rolety Vám vytvoří nepropustnou zábranu, která Vás večer i přes léto dokonale ochrání a navíc mají venkovní rolety i bezpečnostní funkci.

Motorové venkovní rolety jsou nejlepším řešenín pro stínění domu.


Podrobné informace

Maximální rozměry

Šířka: 270 cm
Výška: 320 cm
Maximální garantovaná plocha je 6,5 m2. Nicméně záleží na konkrétním případu, dokážeme zařídit i větší rozměry.

Možnosti kotvení

Přiznaný box
Venkovní roleta dodatečná montáž Ideální řešení pro již existující stavby. V denšní době již existují tvary boxů s kvalitními krytkami detailů, které dokonale splynou se stavbou a nepůsobí tak nápadně. Celkovému dojmu dost pomáhá i možnost výběru ze široké nabídky barvy lamel i boxů.
Podomítkový box
Venkovní roleta pod omítku Obvyklé řešení pro nové stavby - pokud nepodceníte stavební přípravu, dosáhnete perfektního výsledku - rolety budou vyjíždět ze skrytého boxu, a venkovní zastínění tak bude dokonale čisté.
Box v překladu
Venkovní roleta do překladu Nejlepší řešení pro venkovní rolety - plná integrace rolety do stavby Vám zajistí skrytí kazety od venkovní rolety, a zároveň pohodlný přístup v případě údržby. Pro novostavby je to ideální řešení, které je velmi oblíbené.

Detailní fotky venkovních rolet


Id stránky: 98