Holandská kvalita

Když jsme vybírali závěsové kolejnice, opírali jsme se především o zkušenosti z naších vlastních montáží. Prošly nám rukama stovky metrů závěsových kolejnic a volba padla jednoznačně na holanského výrobce Forest.

Jsme autorizovaný prodejce značky Forest s vlastními prodejnami a mnohaletými zkušenostmi. Podívejte se na naše reference

Naše výroba

Hledáte kolejničky za super cenu?

Jako cenově dostupnější alternativu k Forestu máme naši vlastní výrobu. Kolejničky vyrábíme sami, proto Vám jako přímému zákazníkovi můžeme nabídnout velmi zajímavou cenu.

Podívejte se třeba na nejprodávanější kolejničku ALU 100.
Akce - 10 %

  Nejprodávanější do bytů Max 7m

Záclonová kolejnice Forest ALU KS

Od 347,27 Kč   310 Kč / m

Tato záclonová kolejnice je naše nejoblíbenější, a to díky své bezkonkurenční kvalitě a desetileté záruce. Je ideálním řešením do všech místností, především díky své nenápadnosti a možnostem ohýbání na míru. Vypadá skvěle!

Výrobce:
Akce - 10 %

  Designová kolejnice Max 6,5 m

Záclonová kolejnice Forest ALU DS

Od 464,64 Kč   418 Kč / m

Kolejnice ALU DS je ta nejhezčí kolejnička, kterou u nás můžete koupit. Nejen, že je pěkná, ale má i perfektní vlastnosti a záruku 10 let. Vyřešené detaily uchycení, jednoduchý a čistý profil dokonale zapadnou do každé místnosti.

Výrobce:

  Nejlepší cena Nejprodávanější do bytů

Záclonová kolejnice Noventa ALU 100

Od 248 Kč / m

Nejprodávanější hliníková kolejnička pro záclony i závěsy, která je zároveň za nejlepší cenu. Ideální pro použití v domácnosti pro zavěšení záclon i závěsů. Na výběr z kluzných i kolečkových jezdců.

Výrobce:

  Max 6 m Montáž do SDK

Záclonová kolejnice Forest ALU KS SDK

Od 375 Kč / m

Záclonová kolejnička pro montáž do sadrokartonu s vysokou kluzností a desetiletou zárukou. Má všechny výborné vlastnosti nejprodávanější kolejničky od Forestu ALU KS. Jednoduchá a přesná montáž.

Výrobce:

  Hotely a firmy Max 6,1 m

Záclonová kolejnice Forest ALU CCS

Od 830 Kč / m

V Holandsku vzali nejspolehlivější kolejničku do náročných provozů, jako jsou hotely a restaurace, a přidali do ní provázkový systém pro ovládání těžších závěsů. Navíc lze použít všechny systémy pro uchycení od Forestu.

Výrobce:

  Hotely a firmy Max 6,1 m

Záclonová kolejnice Forest ALU CKS

Od 638 Kč / m

Mladší a menší sestra kolejničky Forest ALU CS. Využívá všechny výhody nejprodávanějšího modelu ALU KS a navíc má přidané ovládání provázkem, což se hodí pro symetrické zatahování látky.

Výrobce:

  Hotely a firmy Max 6,1 m

Záclonová kolejnice Forest ALU CS

Od 401 Kč / m

Velmi kvalitní záclonová kolejnice určená pro náročná řešení, jako jsou hotely, restaurace nebo kavárny. Zesílený profil garantuje mimořádnou nosnost. Minimalistický design pak zaručuje, že s hodí všude.

Výrobce:

 

Záclonová kolejnice Forest ALU FES

Od 1574 Kč / m

Speciální kolejnice se systémem Easyfold pro vytvoření přesného zvlnění závěsů. Nemusíte řešit řasící stuhu - vznikne geometricky přesný sklad. Ideální i pro hotely a restaurace. Systém na suchý zip je velmi praktický.

Výrobce:

Smysl pro detail

Kolejnicové systémy pro záclony a závěsy od Forestu jsou propacované do posledního detailu a díky svému kvalitnímu designu se dokáží přizpůsobit každému interiéru, jako by tam byly odjakživa.

Všechny kolejničky jsou navíc připravené i pro ohýbání, které Vám rádi zajistíme na profesionální ohýbačce.

Kolejnice mají do detailu dotažený systém uchycení: Nejčastěji se používá kotvení přímo do stropu, ale i konzole pro uchycení na zeď jsou navrženy tak, aby byly co nejméně nápadné. Veškeré detaily, jako kryty hlav šroubů, zakončení atd. jsou navrženy jako jeden celek, takže nevidíte žádné škaredé detaily, jako u levných kolejnic.

Patentovaný systém "Click-on" je navržen speciálně pro jednoduchou a rychlou montáž, ale i pro bezproblémové zatahování závěsů.

Neuvažujete nad motorovým pohonem kolejnic? Podívejte se na naši nabídku motorových pohonů.
Kód kategorie: 18