Holandská kvalita

Když jsme vybírali závěsové kolejnice, opírali jsme se především o zkušenosti z naších vlastních montáží. Prošly nám rukama stovky metrů závěsových kolejnic a volba padla jednoznačně na holanského výrobce Forest.

Jsme autorizovaný prodejce značky Forest s vlastními prodejnami a mnohaletými zkušenostmi. Podívejte se na naše reference

Smysl pro detail

Kolejnicové systémy pro záclony a závěsy od Forestu jsou propacované do posledního detailu a díky svému kvalitnímu designu se dokáží přizpůsobit každému interiéru, jako by tam byly odjakživa.

Všechny kolejničky jsou navíc připravené i pro ohýbání, které Vám rádi zajistíme na profesionální ohýbačce.

Kolejnice mají do detailu dotažený systém uchycení: Nejčastěji se používá kotvení přímo do stropu, ale i konzole pro uchycení na zeď jsou navrženy tak, aby byly co nejméně nápadné. Veškeré detaily, jako kryty hlav šroubů, zakončení atd. jsou navrženy jako jeden celek, takže nevidíte žádné škaredé detaily, jako u levných kolejnic.

Patentovaný systém "Click-on" je navržen speciálně pro jednoduchou a rychlou montáž, ale i pro bezproblémové zatahování závěsů.

Neuvažujete nad motorovým pohonem kolejnic? Podívejte se na naši nabídku motorových pohonů.
Akce - 10 %

10 let záruka Nejprodávanější do bytů Max 7m

Záclonová kolejnice Forest ALU KS

Od 347,27 Kč   310 Kč / m

Tato záclonová kolejnice je naše nejoblíbenější, a to díky své bezkonkurenční kvalitě a desetileté záruce. Je ideálním řešením do všech místností, především díky své nenápadnosti a možnostem ohýbání na míru. Vypadá skvěle!

Výrobce:
Akce - 10 %

10 let záruka Designová kolejnice Max 6,5 m

Záclonová kolejnice Forest ALU DS

Od 464,64 Kč   418 Kč / m

Kolejnice ALU DS od holandského výrobce Forest je ta nejhezčí kolejnička, kterou u nás můžete koupit. Nejen, že je pěkná, ale má i perfektní vlastnosti a záruku 10 let. Vyřešené detaily uchycení, jednoduchý a čistý profil dokonale zapadnou do každé místnosti.

Výrobce:

10 let záruka Vhodné pro hotely a firmy Max 6,1 m

Záclonová kolejnice Forest ALU CS

Od 401 Kč / m

Velmi kvalitní záclonová kolejnice určená pro náročná řešení, jako jsou hotely, restaurace nebo kavárny. Zesílený profil garantuje mimořádnou nosnost.

Výrobce:

10 let záruka Vhodné pro hotely a firmy Max 6,1 m

Záclonová kolejnice Forest ALU FES

Od 1574 Kč / m

Speciální kolejnice se systémem Easyfold pro vytvoření přesného zvlnění závěsů. Nemusíte řešit řasící stuhu - vznikne geometricky přesný sklad. Ideální i pro hotely a restaurace.

Výrobce:

10 let záruka Vhodné pro hotely a firmy Max 6,1 m

Záclonová kolejnice Forest ALU CKS

Od 638 Kč / m

Ručně ovládaná záclonová kolejnice pomocí provázku, která je vhodná pro symetrické zatahování závěsů.

Výrobce:
Zjistit více Šití závěsů na zakázku

Nepotřebujete ušít závěsy?

Máme šicí dílnu a velkou nabídku hezkých závěsů. Rádi Vám vyrobíme závěsy na míru podle Vašich představ.

Kód kategorie: 18