Záclonové kolejničky na míru = aktuální výrobní doba je přibližně týden.

Forest - Holandská kvalita

Nejhezčí kolejničky na trhu a vyřešené všechny detaily.

Když jsme vybírali závěsové kolejnice, opírali jsme se především o zkušenosti z našich vlastních montáží. Prošly nám rukama stovky metrů závěsových kolejnic a volba padla jednoznačně na holandského výrobce Forest.

Jsme autorizovaný prodejce značky Forest s vlastními prodejnami a mnohaletými zkušenostmi. Podívejte se na naše reference

Linea - Naše výroba

Hledáte kolejničky za super cenu?

Jako cenově dostupnější alternativu k Forestu máme naši vlastní výrobu. Kolejničky vyrábíme sami, proto Vám jako přímému zákazníkovi můžeme nabídnout velmi zajímavou cenu.

Podívejte se třeba na nejprodávanější záclonovou kolejničku Linea ALU 7300.
Akce - 10 %  Záclonová kolejnice Forest KS
Nejprodávanější do bytů Max 7 m

Forest KS

Tato záclonová kolejnička je naše nejoblíbenější, a to díky své bezkonkurenční kvalitě a desetileté záruce. Je ideálním řešením do všech místností, především díky své nenápadnosti a možnostem ohýbání na míru. Vypadá skvěle!

Od 454 Kč 409 Kč / m

Výrobce:
Akce - 10 %
Top design Nejprodávanější do bytů

Forest DS

Forest DS je ta nejhezčí záclonová kolejnička, kterou u nás můžete koupit. Nejen, že je pěkná, ale má i perfektní kluznost je tichá a poskytujeme záruku 10 let. Vyřešené detaily uchycení, jednoduchý a čistý profil dokonale zapadnou do každé místnosti.

Od 507 Kč 456 Kč / m

Výrobce:
Akce - 10 %
Novinka 2021 Bílá i Elox

Linea Medea

Dvojkolejnička, kterou jsme si sami navrhli na základě roků strávených na montážích a ve výrobě. Chtěli jsme jednoduchou kolejničku s hranatým nadčasovým vzhledem, která se dobře montuje a hodí se do každého bytu a je spolehlivá. Úkol splněn.

Od 708 Kč 639 Kč / m

Výrobce:
Velmi jednoduchá montáž Max 6 m

Linea 400

Jednoduchá, levná, spolehlivá, vyzkoušená, to je tahle klasika do bytů. Tradiční hranatý vzhled nepodléhá módním vlivům a zaručuje nenápadnost na stropě i za 20 let. Má jednu obrovskou výhodu - montáž zabere polovinu času a nemusíte řešit rozteč závěsů a záclon.

Od 457 Kč / m

Výrobce:
Velmi jednoduchá montáž Max 6 m

Linea 450

Trend roku 2023 jsou krycí čela pro zakrytí horního řasení závěsů a záclon. U nás je řešením tato dvojkolejnice ze spojeného profilu s designovým krycím čelem. Dá se jednoduše doplnit o LED osvětlení. Navíc těmto ladným křivkám se nedá odolat!

Od 562 Kč / m

Výrobce:
Max 6 m

Forest MCS 2-3

Pak se ale dalo pár chytrých hlav dohromady. Čistý design od Forestu a technická dokonalost. Profil má všechny výhody systémů Forest (vysoká kvalita, kluznost), ale kotví se nejjednodušeji ze všech. Můžete si vybrat z provedení se dvěmi nebo třemi kolejnicemi.

Od 1 467 Kč / m

Výrobce:
Hotely a firmy Max 6,1 m

Forest CS

Velmi kvalitní záclonová kolejnice určená pro náročná řešení, jako jsou hotely, restaurace nebo kavárny. Zesílený profil garantuje mimořádnou nosnost. Minimalistický design pak zaručuje, že se hodí všude.

Od 624 Kč / m

Výrobce:
Hotely a firmy Ovládání provázkem

Forest CKS

Mladší a menší sestra kolejničky Forest ALU CCS. Využívá všechny výhody nejprodávanějšího modelu ALU KS a navíc má přidané ovládání provázkem, což se hodí pro symetrické zatahování látky (jako opona v divadle). Vhodné také pro šikmé stropy.

Od 786 Kč / m

Výrobce:
Hotely a firmy Ovládání provázkem

Forest CCS

V Holandsku vzali nejspolehlivější kolejničku do náročných provozů, jako jsou hotely a restaurace, a přidali do ní provázkový systém pro ovládání těžších závěsů. Navíc lze použít všechny systémy pro uchycení od Forestu.

Od 923 Kč / m

Výrobce:
Hotely a firmy Zajímavý design

Forest FES

Speciální kolejnice se systémem Easyfold pro vytvoření přesného zvlnění závěsů. Nemusíte řešit řasící stuhu - vznikne geometricky přesný sklad. Ideální i pro hotely a restaurace. Systém na suchý zip je velmi praktický.

Od 1 575 Kč / m

Výrobce:
Max 7 m

Forest MTS

Systém navržený speciálně pro zdravotnická zařízení a provozy náročné na hygienické požadavky. Jednoduše omyvatelný, se snadnou údržbou.

Od 0 Kč / m

Výrobce:
Hotely a firmy Zajímavý design

Forest DS XL

Designová kolejnička DS XL je zajímavým řešením pro místa, kde chcete zvýraznit vzhled záclonové kolejničky - jedná se o unikátní styl profilu, který vychází z nejoblíbenější záclonové kolejničky Forest ALU DS.

Od 1 374 Kč / m

Výrobce:
Max 7 m

Linea 7300

Jednoduchá hliníková kolejnička pro záclony, která je zároveň za nejlepší cenu. Ideální pro použití v každé domácnosti pro zavěšení záclon. Na výběr z kluzných i kolečkových jezdců. Jednoduchá montáž s širokou nabídkou možností uchycení.

Od 248 Kč / m

Výrobce:
Skryté uchycení Max 6 m

Linea 110

Jednoduchá záclonová kolejnička z řady 100 se jednoduchým profilem pro skryté uchycení . Symetrický design profilu kolejničky je čistý a nadčasový - hodí se všude a je dostatečně nenápadná.

Od 284 Kč / m

Výrobce:
Šití závěsů na zakázku

Šití závěsů na míru

Máme šicí dílnu a velkou nabídku hezkých závěsů. Rádi Vám vyrobíme závěsy na míru podle Vašich představ.

"Cena od" za metr je počítána vždy za hotovou kolejnici vč. DPH v nejdelším rozměru se základní variantou kotvení.
Pokud je produktu sleva, jedná se o slevu z našeho standardního ceníku, který je k nahlédnutí v našich prodejnách.


Smysl pro detail

Kolejnicové systémy pro záclony a závěsy od Forestu jsou propacované do posledního detailu a díky svému kvalitnímu designu se dokáží přizpůsobit každému interiéru, jako by tam byly odjakživa.

Všechny kolejničky jsou navíc připravené i pro ohýbání, které Vám rádi zajistíme na profesionální ohýbačce.

Kolejnice mají do detailu dotažený systém uchycení: Nejčastěji se používá kotvení přímo do stropu, ale i konzole pro uchycení na zeď jsou navrženy tak, aby byly co nejméně nápadné. Veškeré detaily, jako kryty hlav šroubů, zakončení atd. jsou navrženy jako jeden celek, takže nevidíte žádné škaredé detaily, jako u levných kolejnic.

Patentovaný systém "Click-on" je navržen speciálně pro jednoduchou a rychlou montáž, ale i pro bezproblémové zatahování závěsů.

Neuvažujete nad motorovým pohonem kolejnic? Podívejte se na naši nabídku motorových pohonů.

Informace o nákupu

Dodací doba

Kolejnice pro Vás vyrábíme na milimetr přesně. Výrobní doba je přibližně týden. Zásilka vám pak přijde následující pracovní den. Více informací o době dodání najdete pod tímto odkazem.

Zaměření

U kolejniček je velmi jednoduché, stačí vědět celkovou délku závěsu nebo záclony v milimetrech.
Více o zaměření najdete zde.

Montážní návod

Montážní návod je dostupný online pod tímto odkazem.


Nevybrali jste si v e-shopu? Podívejte se na stínění na míru:

Kód kategorie: 18