Vážení zákazníci, dnes 28. ledna budeme z důvodu karantén mimo dosah mobilního telefonu. Rádi odpovíme na vaše dotazy na emailové adrese svetlo@superstin.cz. Děkujeme za pochopení.

Jak to může vypadat?

Základní informace

Plisé je nejlepší náhradou klasických žaluzií

Látkové žaluzie plisé jsou velmi populární, protože s nimi dokážete velice elegantně, jednoduše a levně zastínit okno nebo balkónové dveře.

Hlavní výhodou je velice jednoduchá montáž - některé druhy plisé se dají namontovat i za dvě minuty. Kromě toho je plisé bezúdržbové a antistatické, takže na něm nezůstává prach. Navíc je jednoduše omyvatelné.

Plisé je jednoduše sázka na jistotu.


Poslední reference


Kam se hodí?

Obývací pokoj
99%
Kuchyně
100%
Ložnice
97%
Hala, chodba
98%
Koupelna
96%
 
Okna
Balkónové dveře
Střešní okna
Francouzská okna
Posuvné dveře
Zimní zahrady

Podrobné informace

Jak to funguje?

Plisé je v podstatě skládaná tkanina, která jezdí nahoru a dolů podle napnutých lanek mezi spodním a vrchním okrajen okna. Na začátku a na konci jsou hliníkové profily, které se dají jednoduše uchopit pomocí malých kliček. A právě posunutím profilu nahoru nebo dolů napínáte nebo shrnujete látku.

Tkaniny

Všechny tkaniny jsou omyvatelné a anitistatické. Díky vysoké gramáži jsou velmi odolné a tak nehrozí jejich prodření ani při častém používání.

Mechanismus

Mechanismus plisé se skládá z hliníkových lišt a teflonových vodících lanek. U střešních oken se pak používají ocelová vodící lanka.

Možnost dvou tkanin v jednom okně

Na jednom plisé se dá použit kombinace dvou tkanin, což se hodí například ve chvíli, kdy chcete používat částečné i plné zatemnění. Nejtypičtějším řešením je použití jedné tkaniny s úplným zastíněním a druhé s látkou záclonového typu.

Maximální rozměry

Šířka: 160 cm
Výška: 240 cm

Rozměry plisé jsou limitované především váhou látky, nicméně plisé má jednu nespornou výhodu: lze dávat plisé žaluzie jednoduše vedle sebe, s minimální mezerou.

U plisé při šířce nad 100 cm se používají dvě ovládací madla pro lepší vedení lišt.

Možnosti kotvení

Malý tip:

Tkaniny na plisé nabízí spoustu možností, jak vytvořit jednoduché a cenově dostupné řešení ochrany proti slunečním paprskům. Plisé je jednoduché elegantní řešení, pokud Vás trápí doma horko od přímého slunce.


Fotky plisé


Zaměřeno na detaily


Galerie tkanin (dostupných více než 500 vzorů)


Líbí se Vám plisé?
Vybrat stínící techniku
Pošlete nám nezávaznou poptávku
a my Vám zdarma najdeme řešení za dobrou cenu
Vybrat stínící techniku

Poptávkový formulář

Pomocí tohoto formuláře nám můžete poslat nezávaznou poptávku. Rádi Vám odpovíme co nejdříve to bude možné. Pokud je vaše poptávka urgentní, zavolejte prosím na tel. 608 313 000 nebo napište email na poptavky@noventa.cz

Vyplněním poptávky nám ulehčíte práci s počítáním nabídky a můžeme Vám tak odpověď napsat rychleji a přehledněji.


Informace k poptávce

potřebujete poradit?
Zavolejte 608 313 000
Id stránky: 61