Záclonové kolejničky na míru = aktuální výrobní doba je přibližně týden.
Doprava pošta

Doprava - Toptrans

Používáme službu speciální službu na přepravu nadrozměrných zásilek od společnosti TopTrans. Samozřejmě Vám po expedici pošleme sledovací číslo a Váš mobil uvádíme u elektronického podání (takže předem víte, kdy můžete zásilku očekávat).

Důležité informace k balení zásilek: Kolejničky balíme do třech vrstev obalů (folie, bublinkové folie, strečová folie) tak, aby nedošlo k jejich poškození během přepravy. Zásilky jsou navíc označeny jako křehké. Přesto vzhledem k přepravním podmínkám dopravce doporučujeme kolejničku při převzetí od řidiče zkontrolovat a celou rozbalit a ujistit se, jestli není poškozená, zejména ohnutá.
Dodatečné reklamace poškození totiž společnost TopTrans neuznává. Nebojte se požádat řidiče o kontrolou vaší vlastní zásilky. V případě platby na dobírku je potřeba dle přepravních podmínek Toptransu napřed zboží zaplatit, a následně zásilku rozbalit a zkontrolovat a případně na místě uplatnit reklamaci. Řidič během rozbalování má setrvat na místě. Věříme v oboustrannou slušnost.
Cena: 199 Kč / zásilka.

Balení zboží

U všech objednávek klademe důraz na bezpečné balení zásilek tak, aby nedošlo k jejich poškození během přepravy. K balení používáme pouze materiály, které jdou recyklovat, abychom zbytečně nezatěžovali životní prostředí.


Platba

  • Platební karta (VISA, Mastercard, Apple Pay).
  • Dobírka.
  • Platba převodem na účet.
  • V případě osobního převzetí je platba možná pouze převodem.

Osobní převzetí

Osobní převzetí

Vaši objednávku si můžete přijet vyzvednout v Praze (Slezanů / Břevnov) nebo v Olomouci po předchozí dohodě a našem odsouhlasení, zejména v případě nadrozměrných nebo křehkých objednávek (ohýbané kolejničky na míru). Před připravením objednávky Vás budeme informovat telefonicky nebo emailem. Vyzvednutí je možné každý pracovní den od 9:00 do 17:00.

Osobní převzetí nemá smysl za účelem ušetření nákladů na přepravu (výroby jsou jinde, než prodejny), ale v případě, kdy se jedná například o nadrozměrnou nebo atypickou zásilku. Stačí před objednávkou zavolat a domluvit se na postupu. V objednávce pak vyberte dopravu dobírkou, přepravu pak dodatečně změníme u nás v administraci.

Cena: 199 Kč / zásilka.
Nově Vám můžeme nabídnout u větších zásilek i dopravu naší dodávkou. Stačí nás kontaktovat, rádi Vám sdělíme cenu za individuální dopravu.
Id stránky: 102