Možnosti dopravy

Toptrans

Doprava pošta

Používáme službu speciální službu na přepravu nadrozměrných zásilek od společnosti TopTrans. Samozřejmě Vám po expedici pošleme sledovací číslo a Váš mobil uvádíme u elektronického podání (takže předem víte, kdy můžete zásilku očekávat).

Důležité informace k balení zásilek: Kolejničky balíme do třech vrstev obalů (folie, bublinkové folie, strečová folie) tak, aby nedošlo k jejich poškození během přepravy. Zásilky jsou navíc označeny jako křehké. Přesto vzhledem k přepravním podmínkám dopravce doporučujeme kolejničku na ve chvíli převzetí od řidiče zkontrolovat a rozbalit a ujistit se, jestli není poškozená, zejména ohnutá.
Dodatečné reklamace poškození totiž společnost TopTrans neuznává. Nebojte se zdržovat řidiče kontrolou vaší vlastní zásilky.
Cena: 149 Kč / zásilka.

*)Zásilky posíláme kvalitně zabalené a jsou pojištěné proti poškození při přepravě. Za těch ušetřených 30 Kč na dopravě nám to nestojí:)

Osobní převzetí

Osobní převzetí

Vaši objednávku si můžete přijet vyzvednout v Praze (Slezanů / Břevnov) po předchozí dohodě, zejména v případě nadrozměrných nebo křehkých objednávek (ohýbané kolejničky na míru). Před připravením objednávky Vás budeme informovat telefonicky nebo emailem. Vyzvednutí je možné každý pracovní den od 9:00 do 17:00.

Cena: 49 Kč / zásilka.
Nově Vám můžeme nabídnout i dopravu naší dodávkou. Stačí nás kontaktovat, rádi Vám sdělíme cenu za individuální dopravu.

Balení zboží

U všech objednávek klademe důraz na bezpečné balení zásilek tak, aby nedošlo k jejich poškození během přepravy. K balení používáme pouze materiály, které jdou recyklovat, abychom zbytečně nezatěžovali životní prostředí.


Platba

  • Platební karta (VISA, Mastercard, Apple Pay).
  • Dobírka.
  • Platba převodem na účet (po předchozí dohodě).
  • V případě osobního převzetí je platba možná pouze převodem.
Id stránky: 102