Záclonové kolejničky na míru = aktuální výrobní doba je přibližně týden.

Krátký popis

Rohový kloub, určený pro motorové kolejnice Forest FMS (Shuttle L, Shuttle M) pro montáž závěsů do šikmých stropů. Díky tomuto kloubu zakryjete motor i v šikmině.

Objednací kód:5103011010
Cena s DPH:1536 Kč
Cena bez DPH:1269,42 Kč
Výrobce:Forest
Dostupnost:
U nás na skladě


Popis

Kloub je navržen tak, aby i při umístění kolejnice do šikminy mohl zůstat motor ve svislé poloze a tím zcela schovaný za látkou, stejně jako je tomu u vodorovných motorových kolejnic. Ideální pro montáž do šikmých stropů.

  • Kompatibilní s produkty Shuttle L a Shuttle M
  • Minimální úhel je 45°
  • Maximální úhel je 135°

V této kategorii

Forest FMS

Motorový pohon závěsů Forest ALU FMS je sázka na jistotu - spolehlivý motor s ultratichým chodem do 45 dB zajišťuje rychlost pohybu závěsu 15 cm / s. K systému FMS lze připojit všechny obvyklé systémy chytré domácnosti i designové dálkové ovladače Diamond.

Od 4 995 Kč / m

 

Forest FMS Plus

Potřebujete motorový pohon závěsů a máte sadrokartonové stropy? Systém Forest FMS Plus technicky vychází z modelu FMS, ale profil kolejnice je speciálně navržen pro montáž do sadrokartonu. Motor navíc můžete umístit obráceně a schovat jej tak do SDK podhledu.

Od 3 890 Kč / m

 

Shuttle L

Motorový pohon pro závěsu Forest Shuttle L je díky nové konstrukci motoru ještě tišší a navíc velmi rychlý - 17 centimetrů za sekundu. K dokonalé pohodě doma přispívá i ovládání zatáhnutím za závěs nebo možnost napojení na mobilní aplikaci.

Od 4 990 Kč / m

 

Shuttle M

Nosnost 70 kg / metr? Ano, opravdu, můžeme elektricky ovládat i závěsy v halách nebo speciální projekty. Díky napájení motoru 24V se velmi hodí pro firemní a hotelová řešení. A to všechno s nízkou hlučností 40 dB.

Od 5 807 Kč / m

 

Poslat poptávku k produktu

Rádi Vám pomůžeme s dotazem ohledně této kolejničky - poptávky z tohoto formuláře vyřizujeme rychleji. Pokud máte nějaký složitější dotaz, nebojte se zavolat.


Nevybrali jste si v e-shopu? Podívejte se na stínění na míru:

Kód produktu: 5103011010, 3921578434117, 73