Záclonové kolejničky na míru = aktuální výrobní doba je přibližně týden.

Pokud přemýšlíte, proč prodáváme jenom kolejničky od Forestu, jste tu správně. Těchto pět důvodů jsme nenapsali na základě letáků od výrobce, ale na základě hodin, strávených při montážích kolejniček.

1.) Mají nějvětší kluznost a nebudou Vás štvát

Forest má patentovanou speciální povrchovou úpravu vnitřku kolejniček a garantuje největší kluznost jezdců na trhu. Poznáte to ve chvíli, kdy za závěs zatáhenete. Narozdíl od ostatních kolejniček má závěs daleko menší odpor a tolik se nezadrhnává.

Kolejničky Forest

2.) Na kolejničky Forest dáváme 10 let záruku

Za kvalitou si stojíme. Pokud by došlo k závadě jakéhokoliv komponentu (profilu, jezdce, uchycení), zdarma Vám pošleme náhradní.
Ale víte co? Ještě se nám to nestalo:)

Kolejnice Forest

3.) Sami je používáme v práci

Máme interiérové studio a šijeme závěsy na míru. Vyzkoušeli jsme hodně dodavatelů, ale po všech zkušenostech používáme pouze kolejničky od Forestu. Našim zákazníkům bychom nenabízeli nic nekvalitního, navíc bychom byli sami proti sobě, kvůli reklamacím.

Kolejničky Forest

4.) Dobře se to montuje

V naší práci montujeme kolejničky velmi často, protože šijeme závěsy na míru. Kolejničky od Forestu se jednoduše montují a hlavně nešetříme na materiálu - narozdíl od některých značek, kde vám přibalí třeba ty nejlevnější hmoždinky na trhu.

Kolejnice Forest

5.) Investice do kvality se vyplatí

Kolejničky jsou prakticky nesmrtelné a cenový rozdíl není oproti levným kolejničkám tak zásadní, aby to za to nestálo. Levná kolejnička vás přestane bavit ve chvíli, kdy se vám poprvé zasekne závěs.

Kolejničky Forest

Nejoblíbenější modely:

TOP Akce - 10 % Záclonová kolejnice Forest DS

Forest ALU KS

Tato záclonová kolejnice je naše nejoblíbenější, a to díky své bezkonkurenční kvalitě a desetileté záruce. Je ideálním řešením do všech místností, především díky své nenápadnosti a možnostem ohýbání na míru. Vypadá skvěle!

TOP Akce - 10 % Záclonová kolejnice Forest DS

Forest ALU DS

Kolejnice ALU DS je ta nejhezčí kolejnička, kterou u nás můžete koupit. Nejen, že je pěkná, ale má i perfektní vlastnosti a záruku 10 let. Vyřešené detaily uchycení, jednoduchý a čistý profil dokonale zapadnou do každé místnosti.

Id stránky: 109